Fred. Olsens gate 2, 0152 Oslo
+47 22 34 11 11

Cruise fra Florida til Dubai – 78 netter

Turkode: S220305

Lengde: 78 netter

Pris: Fra

Kontakt oss

Reisedatoer: 06.01.2022

til 25.03.2022

Prisen inkluderer:

  • Cruise
  • Fly t/r Oslo
  • Helpensjon og underholdning ombord
  • 1 natt på hotell på utreise
  • Transfer
  • Skatter og havneavgifter

Prisen inkluderer ikke:

  • Utflukter
  • Serviceavgift/tips til betjeningen om bord
  • Visum
  • Wifi

Seilerute

Kart S220305

Kontakt oss

Hvis du ønsker et pristilbud eller komme i kontakt med oss kan du fylle ut skjemaet eller ringe oss. Du er også hjertelig velkommen til å komme innom oss.

Vi ser frem til å høre fra deg.

Fyll gjerne inn informasjon om punktene under. Det kan hjelpe oss å lage et mer korrekt tilbud:

  • Antall reisende
  • Alder på eventuelle barn
  • Oppgi gjerne om du har noen preferanser rundt lugarkategorier.

Relaterte reiser

kr. 56.700
Braemar Korintkanalen

Greske øyer og cruise gjennom Korintkanalen 2022

Avreise fra Southampton 23. september 2022. Varighet 25 netter.

kr. 79.800
Sør-Amerika cruise med fra England til Peru

Sør-Amerika cruise med fra England til Peru

Avreise fra Oslo 03. januar 2022. Prisen inkluderer 49 netters cruise, fly, hotell og transfer.

kr.
Tattoo Edinburgh, Skottland, United Kingdom

Cruise rundt Storbritannia og Nord-Irland

Avreise 11. juli 2021 fra Dover. Prisen inkluderer 13 netters cruise.

kr. 58.300
New York USA

Høstcruise til Nord-Amerikas perler

Avreise fra Southampton 26.09.2023. Prisen inkluderer 34 netters cruise.

kr. 98.000
Machu Picchu Peru, Fred. Olsen Cruise Lines, Fred. Olsen Travel

Rundt Sør-Amerika på 79 netter - 2022

Fra Oslo 03. januar 2022. Prisen inkluderer 79 netters cruise, ombordkreditt, fly, hotell og transfer.

kr.
PAPEETE, FRENCH POLYNESIA

Cruise til Hawaii, Franske Polynesia og Sydney

Avreise fra Southampton 06.01.2022. Prisen inkluderer 49 netter cruise og fly .

kr. 19.800
Sete Cidades Lagoa Ponta Delgada AZORES

Cruise til vakre Azorene og Spania

Avreise fra Dover 31 juli 2021. Prisen inkluderer 14 netters cruise.

kr. 85.900
Tango, Buenos Aires, Argentina

Tango, Kapp Horn og Panamakanalen

Avreise fra Oslo 27. januar 2022. Prisen inkluderer 54 netters cruise, fly, hotell og transfer.

Seilingrute

Date Arrive Depart Destination
Thu 06 Jan Late PM Southampton, United Kingdom
Thu 13 Jan Early AM Early PM King's Wharf, Bermuda
Sat 15 Jan Early AM Late PM Nassau, Bahamas
Sun 16 Jan Early AM Late Night Port Canaveral, Florida, USA
Mon 17 Jan Early AM Late PM Fort Lauderdale, Florida, USA
Thu 20 Jan Early AM Early PM Cartagena de Indias, Colombia
Fri 21 Jan Early AM Late PM Cruising the Panama Canal, Panama
Sat 22 Jan Early PM Late PM Golfito, Costa Rica
Sun 23 Jan Early AM Late Night Puerto Caldera, Costa Rica
Wed 26 Jan Late AM Late PM Manzanillo, Colima, Mexico
Thu 27 Jan Early AM Late AM Cruising by San Benedicto & Sorocco Islands, Mexico
Tue 01 Feb Early AM Late Night Honolulu, Oahu, Hawaii, USA
Wed 02 Feb Early AM Late PM Lahaina, Maui, Hawaii, USA 
Thu 03 Feb Early AM Early PM Hilo, Hawaii, USA
Tue 08 Feb Early AM Late PM Raiatea, French Polynesia
Wed 09 Feb Early AM Late PM Papeete, French Polynesia
Thu 10 Feb Early AM Late PM Bora-Bora, French Polynesia 
Sun 13 Feb Late Night Late Night Crossing International Date Line, Samoa
Wed 16 Feb Early AM Late PM Auckland, New Zealand
Fri 18 Feb Early AM Late PM Picton, New Zealand
Sun 20 Feb Early AM Early AM Cruising Dusky Sound, New Zealand
Sun 20 Feb Late AM Early PM Cruising Doubtful Sound, New Zealand
Sun 20 Feb Late PM Late PM Cruising Milford Sound, New Zealand
Wed 23 Feb Early AM Sydney, Australia VISA required
Fri 25 Feb Late PM Sydney, Australia VISA required
Sat 26 Feb Early AM Late PM Newcastle, Australia VISA required
Tue 01 Mar Early AM Late PM Cairns, Australia VISA required
Thu 03 Mar Early AM Late PM Alotau, Papua New Guinea VISA required
Tue 08 Mar Early AM Late PM Komodo, Indonesia
Wed 09 Mar Late AM Late Night Celukan Bawang, Bali, Indonesia
Sat 12 Mar Early AM Singapore, Singapore
Sun 13 Mar Late PM Singapore, Singapore
Tue 15 Mar Early AM Late Night Phuket, Thailand
Sat 19 Mar Early AM Late Night Kochi, India VISA required
Mon 21 Mar Early AM Late PM Mormugão, Goa, India VISA required
Tue 22 Mar Early AM Late PM Mumbai, India VISA required
Fri 25 Mar Early AM Dubai, United Arab Emirates VISA required
Indicates an anchor port. A small boat known as a 'tender' is used to transport the guests from ship to shore.