Cruise til California, Mexico og Panamakanalen

Kode: L1902
63 netter
  • San Francisco, USA, Fred. Olsen Travel
  • Los Angeles USA
  • Los Angelse, USA
  • San Francisco, USA
  • San Francisco, USA
  • Los Angeles, USA
  • San Francisco, USA
  • San Francisco, USA
  • Los Angeles, USA
  • Panama
  • Madeira, Portugal
  • Madeira, Portugal
  • Bonaire
  • Bonaire
  • Aruba
  • Ponta Delgada, Azoren, Portugal

 

Pris Fra 75.200  per person i dbl. lugar
Avreisedato 18. januar 2019 fra Oslo
19. januar 2019 fra Southampton
Rederi Fred. Olsen Cruise Lines
Skip Balmoral
Prisen inkluderer
62 netters cruise Helpensjon og underholdning ombord
Fly t/r Oslo  1 natt på hotell i Southampton
Transfer  Ombordkreditt
Prisen inkluderer ikke
Drikke om bord
Serviceavgift/tips til betjeningen om bord
Utflukter
Esta til USA

Obs! Det er påbudt med gulfeber vaksine på dette cruiset.

Verd å få med seg:

  •  Seile gjennom Panamkanalen
  •  Besøke Hollywood
  • Alcatraz fengselet i San Francisco
  •  Besøke USS Midway museumet i San Diego
  •  Båttur fra Acapulco.
Date Port Arrival Departure Remark
Fri 18 Jan Fly Oslo-London
Sat 19 Jan Southampton, England Late PM
Sun 20 Jan Cruising
Mon 21 Jan Cruising
Tue 22 Jan Cruising
Wed 23 Jan Funchal, Madeira, Portugal Early PM
Thu 24 Jan Funchal, Madeira, Portugal Early PM
Fri 25 Jan Cruising
Sat 26 Jan Cruising
Sun 27 Jan Cruising
Mon 28 Jan Cruising
Tue 29 Jan Cruising
Wed 30 Jan Cruising
Thu 31 Jan Bridgetown, Barbados Early PM Late Night
Fri 1 Feb Cruising
Sat 2 Feb Kralendijk, Bonaire Early AM Late PM
Sun 3 Feb Cruising
Mon 4 Feb Cartagena de Indias, Colombia Early AM Late PM
Tue 5 Feb Colon, Panama Early PM Late Night
Wed 6 Feb Panama Canal Transit SB
Thu 7 Feb Cruising
Fri 8 Feb Crusing
Sat 9 Feb Acajutla, El Salvador Early AM
Sat 9 Feb Acajutia, El Salvador Late PM
Sun 10 Feb Cruising
Mon 11 Feb Cruising
Tue 12 Feb Cruising
Wed 13 Feb Puerto Vallarta, Jalisco, Mexico Early AM Late PM
Thu 14 Feb Mazatlan, Sinaloa, Mexico Early AM Late PM
Fri 15 Feb Cabo San lucas, Mexico Early AM Late Night Port at anchor/tender.
Sat 16 Feb Cruising
Sun 17 Feb Cruising
Mon 18 Feb Cruising
Tue 19 Feb San Francisco, CA, USA Early AM
Wed 20 Feb San Francisco, CA, USA
Thu 21 Feb San Francisco, CA, USA Late Night
Fri 22 Feb Cruising
Sat 23 Feb Los Angeles, CA, USA Early AM Late Night
Sun 24 Feb San Diego, CA, USA Early AM Late Night
Mon 25 Feb Cruising
Tue 26 Feb Cruising
Wed 27 Feb Cruising
Thu 28 Feb Cruising
Fri 1 Mar Acapulco, Guerrero, Mexico Early AM Late PM
Sat 2 Mar Cruising
Sun 3 Mar Cruising
Mon 4 Mar Puntarenas, Costa Rica Early PM Late PM
Tue 5 Mar Cruising
Wed 6 Mar Panama Canal Transit NB Early AM Late PM
Thu 7 Mar Cruising
Fri 8 Mar Oranjestad, Aruba Early PM Late Night
Sat 9 Mar Cruising
Sun 10 Mar Philipsburg, St. Maarten, Sint Maar Early AM Late PM
Mon 11 Mar Cruising
Tue 12 Mar Cruising
Wed 13 Mar Cruising
Thu 14 Mar Cruising
Fri 15 Mar Cruising
Sat 16 Mar Cruising
Sun 17 Mar Ponta Delgada, Sao Miguel, Azores Early AM Late PM
Mon 18 Mar Cruising
Tue 19 Mar Cruising
Wed 20 Mar La Coruna, Galicia, Spain Early AM Early PM
Thu 21 Mar Cruising
Fri 22 Mar Southampton Early AM
Fri 22 Mar Fly London- Oslo

 

Kart L1902 Fred. Olsen Cruise Lines

Pris fra: kr 75.200

KONTAKT OSS

Fyll ut skjemaet om du vil vite mer om dette cruiset