Cruise fra Jordan til Oman, Qatar og Abu Dhabi

Code: D1820
15 nights
  • Petra, Jordan, Fred. Olsen Travel
  • Petra, Jordan
  • Petra, Jordan
  • Jordan
  • Wadi Rum, Aqaba, Jordan
  • Aqaba, Jordan
  • Salalah Oman
  • Salalah Oman
  • Oman
  • Muscat, Oman
  • Khasab, Oman
  • Doha, Qatar
  • Doha, Qatar
  • Abu Dhabi
  • Abu Dhabi
  • Qatar

 

Pris Fra 32.900 pr. person i dbl. lugar
Avreisedato 19. sep 2018 fra Oslo
20. sep 2018 fra Aqaba
Rederi Fred. Olsen Cruise Lines
Skip Boudicca
Prisen inkluderer
14 netters cruise Helpensjon og underholdning ombord
Fly t/r Oslo 1 natt på hotell på flyplasshotell i London
Transfer
Prisen inkluderer ikke
Drikke om bord
Serviceavgift/tips til betjeningen om bord
Utflukter
Visum

Verd å få med seg:

  • Wadi Rum også kalt Månedalen er kjent bla. fra bøkene til den britiske offiseren T.E. Lawrence,
  •  Oldtidsbyen Petra
  •  Besøke de vakre Sheik Zayed moskeen i Abu Dhabi

Avreise fra Oslo 19. sep skipet seiler fra Aqaba 20. sep 2018. Varighet 15 netter.

Date Port Arrival Departure Remark
Wed 19 Sep Flight from Oslo-London
The 20 Sep Flight from London-Aqaba
Thu 20 Sep Aqaba, Jordan
Fri 21 Sep Aqaba, Jordan Late Night
Sat 22 Sep Cruising
Sun 23 Sep Cruising
Mon 24 Sep Cruising
Tue 25 Sep Cruising Early AM
Wed 26 Sep Cruising Early PM
Thu 27 Sep Salalah, Oman Early AM Late PM
Fri 28 Sep Cruising
Sat 29 Sep Muscat, Oman Early PM
Sun 30 Sep Muscat, Oman Early PM
Mon 1 Oct Khasab, Oman Early AM Early PM
Tue 2 Oct Doha, Qatar Early AM Late PM
Wed 3 Oct Abu Dhabi, United Arab Emirates Early AM
Thu 4 Oct Abu Dhabi, United Arab Emirates
Thu 4 Oct Flight from Abu Dhabi-London
Thu 4 Oct Flight from London-Oslo

 

 

Kart D1820

Pris fra: kr 32.900

KONTAKT OSS

Fyll ut skjemaet om du vil vite mer om dette cruiset