Fly & cruise fra Sri Lanka til India, Arabia og Middelhavet

Kode: D1901
35 netter
  • Jordan, Fred. Olsen Travel
  • Kochi, India
  • Mumbai, India
  • Dubai
  • Muscat, Oman
  • Khasab, Oman
  • Oman
  • Salalah Oman
  • Wadi Rum, Aqaba, Jordan
  • Aqaba, Jordan
  • Petra, Jordan
  • Egypt Cairo
  • Mallorca, Spania
  • Boudicca in Malta, Spain

 

Pris

Fra 50.500 per person i dbl. lugar

På dette cruise gjelder kampanjen fri drikkepakke eller  opptil £ 350 i turkreditt per person.
Les mer her om kampanjen.

Avreisedato 09. januar 2019 fra Oslo
10. januar 2019 fra Colombo, Sri Lanka
Rederi Fred. Olsen Cruise Lines
Skip Boudicca
Prisen inkluderer
34 netters cruise Helpensjon og underholdning ombord
Fly t/r Oslo 1 natt på hotell på flyplasshotell i London
Transfer
Prisen inkluderer ikke
Drikke om bord
Serviceavgift/tips til betjeningen om bord
Utflukter
Visum

Verd å få med seg:

  •  Besøke Porbandar der Gandhi ble født
  •  Se de vakre fjordene i Musandam
  •  Utforske Petra i Jordan
  •  Wadi Rum kjent for tilknytningen til den britiske offiseren T.E. Lawrence
  •  Besøke piramidene i Giza
  • Seile gjennom Suezkanalen

 

Wed 09 Jan Fly from Oslo to London
Wed 10 Jan Fly from London to Colombo
Thu 10 Jan Colombo, Sri Lanka Late Night
Fri 11 Jan Cruising
Sat 12 Jan Kochi (Cochin), Kerala, India Early AM Late PM
Sun 13 Jan Cruising
Mon 14 Jan Mumbai (Bombay), Maharashtra, India Late AM
Tue 15 Jan Mumbai (Bombay), Maharashtra, India Early AM
Wed 16 Jan Porbandar, Gujarat, India Early AM Late PM
Thu 17 Jan Cruising
Fri 18 Jan Cruising
Sat 19 Jan Dubai, United Arab Emirates Early AM Late Night
Sun 20 Jan Khasab, Oman Early AM Early PM
Mon 21 Jan Muscat, Oman Early AM Late PM
Tue 22 Jan Cruising
Wed 23 Jan Salalah, Oman Early AM Late PM
Thu 24 Jan Cruising Early AM
Fri 25 Jan Cruising Early AM
Sat 26 Jan Cruising
Sun 27 Jan Cruising
Mon 28 Jan Aqaba, Jordan Late PM
Tue 29 Jan Aqaba, Jordan Late PM
Wed 30 Jan Safaga, Egypt Early AM
Thu 31 Jan Safaga, Egypt Early AM
Thu 31 Jan Suez Canal Transit NB Late Night
Fri 1 Feb Suez Canal Transit NB Late Night
Sat 2 Feb Alexandria, Egypt Early AM Late Night
Sun 3 Feb Cruising
Mon 4 Feb Cruising
Tue 5 Feb Valletta, Malta Early AM Late PM
Wed 6 Feb Cruising
Thu 7 Feb Palma, Mallorca, Spain Early AM Late PM
Fri 8 Feb Cruising
Sat 9 Feb Cádiz, Andalusia, Spain Early AM Late PM
Sun 10 Feb Cruising
Mon 11 Feb Cruising
Tue 12 Feb Cruising
Wed 13 Feb Dover, England Early AM
Wed 13 Feb Fly from London to Oslo

Kart D1901

Pris fra: kr 50.500

KONTAKT OSS

Fyll ut skjemaet om du vil vite mer om dette cruiset